O Firmie

O firmie

Szanowni Państwo,
Serwis Pobyty.pl to przyjazne miejsce do rezerwowania online miejsc noclegowych. Oferujemy pokoje i apartamenty, wille, pensjonaty, motele, zajazdy, kwatery prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, hotele, aparthotele, hostele, condohotele, sanatoria, pałace, zamki. Aby przeprowadzić rezerwację nie jest wymagane rejestrowanie się w serwisie.
Serwis Pobyty.pl prezentuje oferty pokojów i apartamentów w najbardziej cenionych turystycznie i rekreacyjnie miejscowościach. Użytkownicy serwisu Pobyty.pl otrzymują gwarancję najniższej ceny i nie ponoszą żadnych kosztów związanych z korzystaniem z serwisu. Różnorodność oferty umożliwia Użytkownikom (Gościom) wybranie najlepiej dopasowanych do ich oczekiwań i budżetu pokojów i apartamentów.
G Twórcy serwisu Pobyty.pl od wielu lat prowadzą działalność biznesową na rynku krótkoterminowego wynajmu miejsc noclegowych i na podstawie zebranych własnych doświadczeń, jak i również działań konkurencji dostarczają ofertę prostego, intuicyjnego serwisu. Klienci przywiązują uwagę nie tylko do korzystnej cenowo rezerwacji w danej miejscowości wypoczynkowej, ale również zainteresowani są podjęciem decyzji w oparciu o informacje jak będą mogli zagospodarować wolny czas po przyjeździe. W tym celu serwis Pobyty.pl jest uzupełniony o usługę Turystycznego Dziennikarstwa Społecznego – blog.pobyty.pl.
Paweł Chudzik
Menadżer ds. rozwoju
tel. +48 662 570 871 email: p.chudzik@pobyty.pl
Pan Paweł Chudzik odpowiada za zarządzanie projektami, realizację strategii marketingowej i inwestycyjnej firmy i realizację ustalonych celów sprzedażowych.
Posiada doświadczenie w budowaniu pozycji marki na rynku, w przygotowaniu kampanii sprzedażowych i marketingowych, pozyskiwaniu nowych Partnerów handlowych oraz nadzorowaniu i współpracy z zespołem pracowniczym.
Absolwent studiów magisterskich Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.
Wioleta Skoczylas
Menadżer ds. sprzedaży
email: w.skoczylas@pobyty.pl
Pani Wioleta Skoczylas odpowiada za pozyskiwanie Właścicieli apartamentów i pokojów, Użytkowników i Partnerów e-usługi w Polsce i zagranicą, przygotowywanie umów z klientami i koordynację ich realizacji. Posiada doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w sektorze usług dla firm, w tym w docieraniu do potencjalnych klientów, identyfikacji ich potrzeb, przedstawiania ofert oraz opieki posprzedażowej.
Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach o kierunku informatyka ekonomiczna.
Michał Koperek
Administrator serwisu
email: m.koperek@pobyty.pl
Pan Michał Koperek odpowiada za utrzymywanie sprawności technicznej i funkcjonalnej Serwisu Pobyty.pl, bieżące wsparcie oraz współpracę techniczną z Użytkownikami, Właścicielami i Partnerami Serwisu. Posiada doświadczenie w tworzeniu oraz administrowaniu serwisami internetowymi, programowaniu aplikacji internetowych oraz administrowaniu bazami danych.
Absolwent studiów magisterskich Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie o specjalności informatyka w inżynierii mechanicznej.
Pobyty.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gałczyńskiego 4, 00-362, Sąd Rejonowy dla m. st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000401029 z kapitałem zakładowym w wysokości 5 000 PLN, NIP 5213621220, REGON 145866945.
Pobyty.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: F-Media