Pobyty.pl - Oferty noclegów z rezerwacją online

Dla właścicieli

Dodaj obiekt | Logowanie
pl sk
+48 606 998 002

Aktualności

Zaproszenie do współpracy

Szanowni Państwo,

Oferujemy solidną obsługę oraz oparty na prowizji model współpracy.
Szczególnie w niskim sezonie korzystniej jest sprzedać miejsce noclegowe za kwotę pomniejszoną o niewielką prowizję niż nie sprzedać w ogóle.

Samo dodanie obiektu (pokój, apartament, willę, pensjonat, hotel, gospodarstwo agroturystyczne, aparthotel, motel, zajazd, sanatorium) jest całkowicie bezpłatne i pozwala zaprezentować go online.
Pobyty.pl to dynamicznie rozwijający się serwis rezerwacyjny w którym świadczone są usługi krótkoterminowego wynajmu miejsc noclegowych i które mogą być rezerwowane online przez Użytkowników Serwisu (Klientów/Gości).

Serwis Pobyty.pl w sposób przyjazny i intuicyjny przeprowadza Użytkownika przez proces rezerwacji miejsc noclegowych, począwszy od wyboru Obiektu, a skończywszy na bezpiecznej realizacji płatności. Pobyty.pl współpracują z największymi portalami zajmującymi się wynajmem nieruchomości. Wszystkie oferty Pobyty.pl są dostępne także na portalach www.wynajem.pl, www.inwestycje.pl. Serwis Pobyty.pl jest zainteresowany podjęciem współpracy partnerskiej z innymi portalami i biurami podróży na korzystnych dla partnerów warunkach komercyjnych.
Rejestracja w serwisie Pobyty.pl to gwarancja zwiększonego obłożenia i dochodów właścicieli.

  • Oferowanie w jednym miejscu atrakcyjnych pokojów, apartamentów i hoteli w całej Polsce
  • Bezpieczeństwo obsługi i pełna wygoda
  • Wsparcie marketingowe i reklamowe Twojej oferty
  • Współpraca z największymi serwisami i portalami celem promocji Pobyty.pl wśród klientów
  • Skuteczna, BEZPŁATNA reklama
  • Brak opłat abonamentowych oraz bezpłatna rejestracja

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI

Rejestracji można dokonać wchodząc na stronę http://pobyty.pl i klikając  „DODAJ OBIEKT” co spowoduje przesłanie do Państwa pocztą email Umowy i Regulaminu korzystania z serwisu Pobyty.pl.
Następnie po podpisaniu tych dokumentów i odesłaniu ich na adres e-mail: bok@pobyty.pl, Pocztą Polską lub kurierem do naszego Biura Obsługi Klienta na adres:

Pobyty.pl  Sp. z o.o.
ul. Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa


uaktywniony zostanie Państwa Login i Hasło pozwalające wprowadzić Wam samodzielnie w sposób łatwy i przyjazny dane o Waszym Obiekcie i Lokalach w nim znajdujących się takie jak opisy, zdjęcia, wyposażenie, ceny, dostępności, itd. niezbędne do zaprezentowania Użytkownikowi Serwisu (klientowi) w celu wynajmu przez niego Państwa Lokalu. Pracownicy naszego biura chętnie udzielą Państwu dowolnej pomocy  przy tych czynnościach jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Zapraszamy do współpracy

Z pozdrowieniami,
Zespół Pobyty.pl

ul. Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa
http://pobyty.pl

Biuro Obsługi Klienta serwisu Pobyty.pl
Tel.: +48 48 326 03 03
Tel. kom.: +48 606 955 002, +48 606 998 002
Pomoc techniczna: +48 608 336 002
bok@pobyty.pl