Pobyty.pl - Oferty noclegów z rezerwacją online

Dla właścicieli

Dodaj obiekt | Logowanie
pl sk
+48 606 998 002

Newsletter

Newsletter informacja

DANE PRZETWARZANE W CELU WYSYŁKI TREŚCI MARKETINGOWYCH W POSTACI NEWSLETTERA

· KTO JEST ADMINISTRATOREM PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH?

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby wysyłki treści marketingowych w postaci newsletteru jest spółka Pobyty.pl Sp. z o.o. (ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa)

· W JAKIM CELU BĘDĄ PRZETWARZANE PAŃSTWA DANE OSOBOWE?

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki treści marketingowych w postaci newslettera (zawierającego w szczególności informacje dotyczące firmy, nowych produktów, aktualnej oferty z Pobyty.pl Sp. z o.o.) pocztą elektroniczną.

Podanie danych osobowych jest niezbędne do wysyłki newslettera.

· JAKIE SĄ PODSTAWY PRAWNE PRZETWARZANIA PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH?

Każde przetwarzanie danych osobowych musi być oparte na zgodnej z obowiązującymi przepisami podstawie prawnej. W przypadku zapisania się do newsletteru w celu jego otrzymywania, podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

· KTO BĘDZIE MIAŁ DOSTĘP DO PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH?

Dostęp do Państwa danych osobowych będą mieć:

· Pracownicy Pobyty.pl Sp. z o.o. odpowiedzialni za realizację działań marketingowych.

· Firma wspierająca naszą spółkę obsługujące i serwisujące systemy informatyczne, w których przetwarzane są Państwa dane osobowe oraz wspierające nas w realizacji działań marketingowych

· JAK DŁUGO BĘDĄ PRZECHOWYWANE PAŃSTWA DANE OSOBOWE?

Państwa dane osobowe służące do wysyłania treści marketingowych zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy po wycofaniu zgody na ich wysyłkę.

· JAKIE PRAWA PRZYSŁUGUJĄ PAŃSTWU W ZWIĄZKU Z ICH PRZETWARZANIEM PRZEZ POBYTY.PL SP. Z O.O.?

Przysługuje Państwo prawo dożądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych;

· cofnięcia zgody na przesyłanie treści marketingowych w dowolnym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres bok@pobyty.pl lub poprzez kliknięcie odpowiedniego odnośnika w treści newslettera; Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki treści marketingowych, której dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

· wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.

· JAK MOGĄ UZYSKAĆ PAŃSTWO WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PRZETWARZANIA PRZEZ POBYTY.PL SP. Z O.O. PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH?

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przetwarzania Państwa danych, mogą Państwo wysłać wiadomość na adres bok@pobyty.pl

· CZY PAŃSTWA DANE SĄ WYKORZYSTYWANE DO PROFILOWANIA LUB PODEJMOWANIA ZAUTOMATYZOWANYCH DECYZJI?

Państwa dane nie będą wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji. Oznacza to, że Spółka Pobyty.pl Sp. z o.o. nie wykorzystuje systemów informatycznych, które przetwarzałyby Państwa dane i automatycznie je analizowały na potrzeby realizacji działań marketingowych.

Spółka Pobyty.pl Sp. z o.o. nie wykorzystuje również systemów informatycznych, które automatycznie podejmowałyby decyzje realizacji działań marketingowych