Pobyty.pl - Oferty noclegów z rezerwacją online

Dla właścicieli

Dodaj obiekt | Logowanie
pl sk
+48 606 998 002

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o najnowszych promocjach, specjalnych ofertach, ciekawych wydarzeniach i konkursach? Zapisz się do newslettera!

Subskrypcja newslettera jest bezpłatna i w każdej chwili można z niej zrezygnować.

Raz na kwartał, na wszystkich subskrybentów czekają specjalne oferty - kody rabatowe na pobyt w luksusowych apartamentach nad polskim morzem lub w górach.

Podając adres e-mail (klikając przycisk zapisz) wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych w postaci newsletteru pocztą elektroniczną od Pobyty.pl Sp. z o.o. (administratora danych osobowych z siedzibą w Warszawie 00-362, ul. Gałczyńskiego 4). Przysługuje Ci prawo do wycofania powyższej zgody w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres e-mail bok@pobyty.pl lub poprzez kliknięcie odpowiedniego odnośnika w treści newsletteru. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki treści marketingowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych, w tym informacje o przysługujących Państwu prawach, znajdziesz TUTAJ.