Pobyty.pl - Oferty noclegów z rezerwacją online

Dla właścicieli

Dodaj obiekt | Logowanie
pl sk
+48 606 998 002

Menu

Pomoc

Najczęściej zadawane pytania:

1. W jaki sposób należy wyszukiwać ofertę?

Po wpisaniu daty pobytu oraz preferowanej lokalizacji,  na stronie pokażą się dostępne obiekty wraz z opisem i warunkami rezerwacji.

2. W jaki sposób dokonać rezerwacji?

Po wyborze obiektu, należy wybrać opcję Rezerwuj, następnie wypełnić wszystkie pola zawarte w formularzu rezerwacji. W dalszym kroku system przeprowadzi użytkownika przez etap płatności i przesłane zostanie potwierdzenie na podany przez użytkownika adres email.

3. W jaki sposób dokonać płatności?

Płatność za wszelkie rezerwacje dokonywane jest na wskazane konto bankowe Właściciela Obiektu noclegowego za pomocą przelewu bankowego lub poprzez podanie numeru karty kredytowej.

4. W jaki sposób można sprawdzić szczegóły rezerwacji?

Potwierdzenie rezerwacji jest przesyłane użytkownikowi na adres e-mail podany na zamówieniu. Do potwierdzenia dołączony jest unikalny numer rezerwcji i link, przy pomocy których użytkownik może zalogować się i następnie sprawdzić szczegóły i wydrukować potwierdzenie rezerwacji.

5. Czy konieczne jest posiadanie konta w serwisie Pobyty.pl  aby dokonać rezerwacji?

Pobyty.pl umożliwia dokonywanie rezerwacji bez potrzeby rejestrowania się w serwisie. Zachęcamy jednak Użytkowników do rejestracji która umozliwia uproszczenie kolejnych rezerwacji, a także sprawdzanie historii rezerwacji.

6. Czy mogę zmienić lub anulować dokonaną rezerwację?

Warunki anulowania i zmiany rezerwacji mogą być różne w poszczególnych obiektach noclegowych. Wówczas jest to opisane w warunkach rezerwacji obiektu. Anulowanie rezerwacji odbywa się online. W tym celu należy skorzystać z linku który jest przesyłany w potwierdzeniu rezerwacji i wybrać opcję Anuluj rezerewcję. W przypadku dowolnych pytań związanych z anulowaniem rezerwacji w serwisie Pobyty.pl, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta, Tel.: +48 606 998 002, bok@pobyty.pl

7. Czy podana cena jest ceną za pokój czy za osobę?

Ceny podane w serwisie Pobyty.pl są zawsze cenami brutto za jeden nocleg za wynajem pokoju, apartamentu, łóżka (np. w przypadku schroniska) w obiekcie. Od tej zasady mogą obowiązywać odstępstwa - jeśli cena jest uzalezniona od liczby osob w lokalu - wówczas takie informacje znajdują się w opisie obiektu.