Pobyty.pl - Oferty noclegów z rezerwacją online

Dla właścicieli

Dodaj obiekt | Logowanie
pl sk
+48 606 998 002

Menu

Gwarancja Najniższej Ceny

Gwarancja najniższej ceny

Serwis rezerwacyjny online Pobyty.pl zapewnia Użytkownikom najniższe z dostępnych w Internecie cen na usługi wynajmu świadczone przez podmioty, które są prezentowane za jego pośrednictwem.

Serwis online Pobyty.pl gwarantuje, że w przypadku znalezienia przez Użytkownika w innym serwisie internetowym lub na stronie internetowej innego podmiotu, przed dokonaniem rezerwacji lub w czasie 3 dni od jej dokonania, tego samego obiektu w tym samym terminie dla tej samej liczby osób w niższej cenie, cena za pobyt Użytkownika zostanie mu obniżona do wysokości oferowanej tam ceny.
Gwarancją objęte są wszystkie obiekty prezentowane w serwisie internetowym Pobyty.pl.

Aby skorzystać z niniejszej  gwarancji należy przesłać  na adres e-mail: bok@pobyty.pl zrzut ekranowy (print-screen) z widocznym adresem internetowym strony, na której dana oferta się znajduje, oraz z widocznymi szczegółami umożliwiającymi identyfikację danego Obiektu, oferowanej ceny, terminu pobytu oraz liczby osób, których ta cena dotyczy. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest istnienie tej oferty pod podanym w email adresem internetowym w momencie odebrania go  przez serwis internetowy Pobyty.pl.

Serwis rezerwacyjny Pobyty.pl w przypadku, gdy rezerwacja została już dokonana, obniży jej cenę  zgodnie z warunkami niniejszej gwarancji. W przypadku rozbieżnej interpretacji danej oferty przez Użytkownika i Właściciela obiektu co do wysokości ceny oraz identyczności oferty, której ta cena dotyczy, rozstrzygnięcie nastąpi na podstawie właściwych przepisów Kodeksu cywilnego.

Gwarancja obowiązuje od 1 maja 2012 roku